Geležies šalinimo užpildas “Birm”

88,00  Kaina su PVM

Geležies šalinimo užpildas “Birm” yra skirtas šalinti iš vandens perteklinę geležį, manganą, vandenilio sulfidą (sieros vandenilį). Tai yra gamybos procese pagamintas užpildas, kuris yra padengtas gamtoje išgaunamo mangano dioksido plėvele filtrams.

Pakuotė – 28,3l.

Svoris – 19 kg.

Mažiausia kaina perkant daugiau nei 1vnt.

— OR  —

— OR  —

Apie užpildą

Geležies šalinimo užpildas “Birm” yra skirtas šalinti iš vandens perteklinę geležį, manganą, vandenilio sulfidą. Tai yra gamybos procese pagamintas užpildas, kuris yra padengtas gamtoje išgaunamo mangano dioksido plėvele.

Veikimo principas

Vykstant natūraliai cheminei reakcijai, filtravimo terpė padeda išfiltruoti iš vandens higienos normas viršijančius elementus ir padaro vandenį švarų bei tinkamą vartojimui! Šis užpildas veikia veikia kaip katalizatorius tarp deguonies ir tirpių geležies junginių. Oksiduodamas geležį, manganą ir vandenilio sulfidą (sieros vandenilį) filtravimo terpė sustiprina Fe++ (geležies, esančios vandenyje) oksidacijos lapsnį iki Fe+++. Tokiu būdu susidaro geležies hidroksidas, kuris tampa nuosėdomis ir gali būti lengvai išfiltruotas iš vandens. Kai išvardytos medžiagos tampa nuosėdomis,  tuomet jos būna “įkalintos” užpildo terpėje ir nebeprateka i tiekiamą vandenį name. Filtro užpildui užsiteršus, visos sukauptos medžiagos būna pašalinamos į kanalizaciją filtro atsiplovimo metu.

Eksploatavimas

Svarbu, kad įvadinis slėgis nebūtų žemas (rekomenduojamas ne mažesnis kaip 2 bar.), kad Birm užpildas būtų tinkamai “atplaunamas”. Esant blogam slėgiui filtravimo terpė gali gerai neatsiplauti ir neišvalyti numatytų vandens kiekių. Taip pat svarbu paminėti, jog geležies šalinimo užpildas Birm yra lengvesnis už “Pyrolox” užpildą nuo geležies ir mangano. Būtent todėl santykis tarp užpildo kiekio ir vandens filtro kolonos, į kurią bus pilamas užpildas, yra itin svarbus, nes Birm filtravimo užpildas turi turėti erdvės “atsikedenti” kolonoje atsiplovimo metu. Priešingu atveju užpildas kolonoje gali sukilti per aukštai ir užkišti filtrą. Teisingas užpildo kiekio ir filtravimo kolonos santykis leis užtikrinti patikimą ir ilgą naudojimo laiką.

Privalumai ir trūkumai

Šio užpildo didžiausias pliusas yra jo svoris. Birm yra lengva filtravimo terpė, dėl šios priežasties atsiplovimo metu vandens nugeležinimo filtras sunaudoja mažiau vandens. Tai gali būti aktualu tiems, kas turi biologinio valymo įrengimus, nes tokiu būdu yra sutaupomas išmetamas vandens kiekis, lyginant su kitais užpildais nuo geležies. Taip yra dėl to, nes lengvesnį užpildą yra paprasčiau “atkedenti”, kad jis grįžtų į savo pradinę būsena, kai dar nebuvo prikaupęs perteklinių medžiagų iš atitekančio vandens. Taip pat lengvesnis užpildas reiškia paprastesnį techninį filtro aptarnavimą įvykus gedimui. Neskaitant šių privalumų, užpildas turi ir trūkumų. Pavyzdžiui, geležies šalinimo užpildas Birm veikia siauresniame pH diapazone, lyginant su kitais nugeležinimo užpildais. Todėl, esant aukštesniam pH lygiui, reiktų rinktis Pyrolox filtravimo terpę. Tai pasitaiko rečiau, bet pasitaiko, jog Birm užpildo diapazonas būtų nepakankamas tinkamam vandens filtravimui, todėl esant aukštam pH lygiui rekomenduojame rinktis “Pyrolox” užpildą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
lt_LTLietuvių kalba
Scroll to Top