Pyrolox oksidacinis filtrų užpildas geležies ir mangano šalinimui

114,00  Kaina su PVM

Pyrolox užpildas nuo geležies ir mangano yra oksidacinis užpildas, kuris yra sudarytas iš mangano dioksido. Dažniausiai naudojamas vandens nugeležinimo filtrams.

Pakuotė – 25l.

Svoris – 27,2 kg.

Mažiausia kaina perkant daugiau nei 1vnt.

— OR  —

— OR  —

Apie užpildą

Pyrolox oksidacinis filtrų užpildas geležies ir mangano šalinimui yra granuliuota vandens filtravimo terpė, naudojama šalinti iš vandens perteklinę geležį, manganą, vandenilio sulfidą. Tai yra natūraliai gamtoje išgaunama rūda, kuri patikimai veikia ir yra naudojama jau daugiau kaip 75 metus.

Veikimo principas

Vykstant natūraliai cheminei reakcijai, filtravimo terpė padeda išfiltruoti iš vandens higienos normas viršijančius elementus ir padaro vandenį švarų bei tinkamą vartojimui! Šis užpildas veikia oksiduodamas geležį, manganą ir vandenilio sulfidą. Kai išvardytos medžiagos tampa oksiduotos,  tuomet jos būna “įkalintos” užpildo terpėje ir nebeprateka i tiekiamą vandenį. Filtro užpildui užsiteršus, visos sukauptos medžiagos būna pašalinamos į kanalizaciją filtro atsiplovimo metu.

Eksploatavimas

Svarbu, kad įvadinis slėgis nebūtų žemas (rekomenduojamas ne mažesnis kaip 2,2 bar.), kad “Pyrolox” užpildas būtų tinkamai “atplaunamas”. Esant blogam slėgiui filtravimo terpė gali gerai neatsiplauti ir neišvalyti numatytų vandens kiekių. Taip pat svarbu paminėti, jog Pyrolox oksidacinis filtrų užpildas geležies ir mangano šalinimui yra ganėtinai sunkus, lyginant su kitu užpildu geležies ir mangano šalinimui “Birm“. Būtent todėl santykis tarp užpildo kiekio ir vandens filtro kolonos, į kurią bus pilamas užpildas, yra itin svarbus, nes Pyrolox filtravimo užpildas turi turėti erdvės “atsikedenti” kolonoje atsiplovimo metu. Teisingas užpildo kiekio ir filtravimo kolonos santykis leis užtikrinti patikimą ir ilgą eksploatacijos laiką.

Privalumai ir trūkumai

Didžiausias Pyrolox oksidacinis filtrų užpildas geležies ir mangano šalinimui pliusas yra tas, jog jis veikia didesniame pH diapazone, lyginant su kitais nugeležinimo užpildais. Pavyzdžiui, “Birm” geležies šalinimo užpildas veikia ne tokiam plačiam pH diapazone, kaip Pyrolox. Todėl, esant aukštesniam pH lygiui, Pyrolox veiks geriau nei kiti tos pačios paskirties užpildai. Šio užpildo minusas yra jo svoris. Pyrolox yra sunki filtravimo terpė, dėl šios priežasties atsiplovimo metu vandens nugeležinimo filtras sunaudoja daugiau vandens. Taip yra elementariai dėl to, nes sunkesnį užpildą yra sunkiau “atkedenti”, kad jis grįžtų į savo pradinę būsena, kai dar nebuvo prikaupęs perteklinių medžiagų iš atitekančio vandens. Taip pat sunkesnis užpildas reiškia sunkesnį techninį filtro aptarnavimą įvykus gedimui. Čia “Birm” įgauna pranašumą. Kadangi yra lengvesnis, jį yra paprasčiau “atkedenti”, sunaudojami vandens kiekiai atsiplovimo metu būna mažesni ir techninis aptarnavimas tampa paprastesnis.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
lt_LTLietuvių kalba
Scroll to Top