Filtrų užpildas nuo mechaninių priemaišų “Filter AG”

60,00  Kaina su PVM

Filtrų užpildas nuo mechaninių priemaišų “Filter AG” apsaugo vamzdyną nuo mechaninių priemaišų, kurios gali jį užkišti.

Pakuotė – 25l

Svoris – 11kg.

— OR  —

— OR  —

Apie užpildą

Filtrų užpildas nuo mechaninių priemaišų Clack Filter-Ag turi daug išskirtinių privalumų, palyginti su įprastomis granuliuotomis filtravimo medžiagomis, naudojamomis surinkti kietųjų dalelių kiekiui iš vandens. Dėl filtravimo užpildo dalelių, kurios yra suskilinėjusių kraštų ir netaisyklingo paviršiaus, yra išgaunamas didelis filtravimo paviršiaus plotas. Taip sukuriamas sudėtingas pratekėjimo kelias, užtikrinantis veiksmingą mechaninių medžiagų pašalinimą iš vandens. Paprastai išfiltruotas mechaninių kietųjų dalelių dydis yra nuo 20 iki 40 mikronų.

Veikimo principas

Vykstant natūraliai mechaniniai filtracijai, kai vanduo teka pro užpildą, filtrų užpildas nuo mechaninių priemaišų Filter-Ag suformuoja barjerą, pro kurį  neleidžia pratekėti didelėms dalelėms, sulaiko jas savyje, todėl vandenyje esančios mechaninės priemaišos nebepatenka į jūsų namus. Tai reiškia, jog vanduo tampa švaresnis ir malonesnis naudojimui. Surinkus maksimalų galima mechaninių priemaišų kiekį, užpildą reikia atplauti. Atsiplovimo metu visos sukauptos dalelės būna pašalintos į kanalizaciją.

Eksplotavimas

Užpildui nereikia labai aukšto slėgio, nes jis pats iš savęs yra lengvas (rekomenduojamas slėgis – 2,0 bar.). Mažas Filter-Ag svoris reiškia ne tik žemesnį reikiamą slėgį, bet ir mažesnes filtro atsiplovimo sąnaudas. Būtent šio užpildo dalelių formos, dydžio ir tankio derinys yra puikus pasirinkimas tiems, kam svarbu kokybiškas vandens filtravimas. Taip pat aktualu ir tiems, kam svarbus vandens taupymas ir aukštas slėgis name, nes šis užpildas “nestabdo” vandens tekant pro užpildą. Nors Filter-Ag nėra skirtas geležies šalinimui iš vandens, tačiau šiurkštus ir dantytas Filter-Ag paviršius labai gerai sulaiko trapią geležies sankaupą (rūdis, atitekančias iš vamzdyno).

Privalumai ir trūkumai

Didžiausias filtrų užpildo nuo mechaninių priemaišų Filter AG pranašumas yra tas, jog jis yra lengvas ir nereikalauja aukšto slėgio ir didelių vandens sunaudojimo kaštų filtrų atsiplovimo metu. Ne gana to, kad jam nereikia aukšto slėgio, užpildas ir nestabdo vandens srauto name, dėl savo specifinės struktūros. Clack Filter-Ag gali būti naudojamas sistemose, suprojektuotose slėginiam arba gravitaciniam srautui. Dėl unikalaus tankio Filter-Ag taip pat galima naudoti daugiasluoksnių (skirtingų filtravimo etapų) filtrų konstrukcijose. Taip galima lanksčiau spręsti sudėtingas filtravimo problemas. Užpildo trūkumas yra tas, jog mažesnių dalelių, nei 20 mikronų, jis nesurenka. Norit jas pašalinti iš vandens, galima statyti kasetinį filtrą, kuris atlieka šią funkciją, tačiau reikalaus priežiūros (keitimo).

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top