Sale!

Anijonitas filtrams nitratų, nitritų, organikos šalinimui

Original price was: 300,00 €.Current price is: 269,00 €. Kaina su PVM

Anijonitas filtrams nitratų, nitritų, organikos šalinimui yra jonų mainų derva. Tai puikus sprendimas vandens filtravimo nuo organikos, nitratų ir nitritų procesui. Šios dervos rutuliukai yra kruopščiai suprojektuoti taip, kad selektyviai pašalintų tam tikrus jonus iš vandens anijonų mainų būdu.

Pakuotė – 25l

Svoris – 25kg

— OR  —

— OR  —

Apie užpildą

Anijonitas filtrams nitratų, nitritų, organikos šalinimui yra jonų mainų derva. Tai puikus sprendimas vandens filtravimo nuo organikos, nitratų ir nitritų procesui. Šios dervos rutuliukai yra kruopščiai suprojektuoti taip, kad selektyviai pašalintų tam tikrus jonus iš vandens anijonų mainų būdu. Dėl savo patikimumo ir veiksmingumo “Lewatit” jonų mainų derva pirmauja visame pasaulyje gerinant vandens kokybę buitiniuose ir pramoninius objektuose.

Veikimo principas

Anijonų mainai – tai cheminis procesas, kurio metu tam tikros rūšies dervos rutuliukai naudojami neigiamai įkrautiems jonams (šiuo atveju anijonams) pašalinti iš atitekančio vandens. Įsivaizduokite šios dervos rutuliukus kaip mažytes kempinėles su tam tikromis vietomis, kurios yra skirtos organikai, nitritams ir nitratams pritraukti ir juos sulaikyti savyje. Kai dervos rutuliukai susiliečia su atitekančiu vandeniu, kuriame yra kitų anijonų, pavyzdžiui, sulfatų, nitratų ar nitritų, dėl dervos savybių ir šių anijonų traukos jie apsikeičia vietomis. Iš esmės derva išleidžia į vandenį jonus, kuriuos turėjo (šiuo atveju chloridą), ir pritraukia į save vandenyje buvusius anijonus (pvz., sulfatus, nitritus, nitratus, organiką). Šis mainų procesas veiksmingai išvalo vandenį nuo nepageidaujamų anijonų, palikdamas jį puikiai išgrynintą. Šis metodas paprastai naudojamas įvairiose pramonės šakose, įskaitant vandens valymą, siekiant pašalinti kenksmingus jonus ir išvalyti vandenį.

Eksplotavimas

Atliekant atbulinį atsiplovimą, dervos sluoksnis išsiplečia 50-70 % tūrio bent 10-15 minučių. Tuo metu užpildas būna “atkedenamas”, kad būtų užtikrintas geresnis druskos tirpalo įsisavinimas atsiplovimo metu. Retu atveju reikia viso užpildo kiekio (25l). Dažniausiai užtenka šiuo užpildu (5-7 litrais) papildyti jūsų turimą filtro terpę, jog anijonitas filtrams šalintų nitratų, nitritų bei organikos kiekius iš vandens. Tuomet prasideda svarbiausia operacija – druskos traukimas. Koncentruotas druskos tirpalas būna lašinamas ant užpildo. Tirpalas, tekėdamas per užpildą, “paledžia” savyje sukauptą organiką, nitratus ir šalina tai į kanalizaciją. Likusių operacijų metu užpildas vėl yra “kedenamas” ir suspaudžiamas, kad neliktų druskos pėdsakų. Svarbu paminėti, kad druska į sistema nepatenka ir jos pėdsakų nejausite. Užpildo atsiplovimo metu amerikietiški filtrai tiekia vandenį atidarę vidinę apėjimo liniją (kinų gamybos filtrai dažnai visiškai uždaro vandenį ir name jo nelieka) tam, jog druska nepatektų į sistemą.

Privalumai

“Lewatit” jonų mainų dervos pasižymi daugybe privalumų, todėl jos pasirenkamos įvairioms valymo reikmėms. Vienas iš svarbiausių privalumų – didelis selektyvumas, leidžiantis tiksliai pašalinti konkrečius jonus iš vandens, taip užtikrinant išskirtinį jo grynumą. Nešvarus, gelsvą atspalvį turintis vanduo daugeliui teikia nehigieniška jausmą naudojantis vandeniu. Šis užpildas išsprendžia šią spalvos problemą, paversdamas vandeniu tyriai bespalviu! Taip pat anijonitas filtrams šalina iš vandens nitratus, nitritus, kurių vaikams iki 18 metų ir nėščioms moterims vandenyje negali būt iš vis. Tačiau, kaip ir bet kurie užpildai, anijonitas filtrams nitratų, nitritų, organikos šalinimui, turi ir trūkumų, į kuriuos reiktų atsižvelgti. Vienas iš svarbių trūkumų – galimas dervų užsiteršimas, kai laikui bėgant ant dervų paviršiaus kaupiasi surenkamos medžiagos, dėl to mažėja užpildo efektyvumas, kol ilgainiui jis tampa neefektyvus ir jį reikia keisti/papildyti.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top