Vandens filtro pasirinkimas

Vandens valymo sistemų iššūkiai ir sprendimai

Renkantis tinkamą vandens valymo sistemą savo būstui (namui, butui, kotedžui, daugiabučiam namui arba visai gyvenvietei), būtina atsižvelgti į tai, kad vanduo bus naudojamas įvairiais tikslais – nuo ūkinės veiklos iki gėrimo ir maisto gamybos.

Optimali vandens kokybė, reikalinga kiekvienam konkrečiam pritaikymo atvejui, gali būti pasiekiama naudojant tinkamas vandens valymo sistemas. Šios sistemos paprastai skirstomos į dvi pagrindines kategorijas: sistemas, kurios montuojamos vandens įvado vietoje (ten, kur vanduo patenka į jūsų būstą), ir sistemas, kurios montuojamos vandens naudojimo vietoje (pvz., virtuvėje). Pirmosios sistemos skirtos ūkiniams ir buitiniams poreikiams. Pavyzdžiui, skalbimui ar indų plovimui. Antrosios sistemos, vadinamos geriamojo vandens sistemomis, užtikrina gryną geriamąjį vandenį.

Suprantama, kad vandens išvalymo reikalavimai skiriasi, priklausomai nuo to, kaip vanduo bus naudojamas. Neatsižvelgiant į tikslą, užtikrint tinkamą vandens kokybę yra labai sudėtinga. Neskyrus dėmesiui, kam bus naudojamas vanduo, jis gali tapti netinkamu vartoti arba jį teks naudoti tik ūkio tikslais.

Norint suprasti buitinių, komercinių ir pramoninių vandens valymo sistemų struktūrą, svarbu susipažinti su “Tipine vandens valymo schema”. Ši schema yra universalus įrankis, kuris gali būti pritaikytas įvairioms situacijoms, tačiau ją būtina pritaikyti kiekvienam atvejui individualiai.

Vandens valymo sistemos paprastai yra kompaktiškos ir gali turėti ribotą našumą. Jos dažniausiai naudojamos miesto vandentiekio vandeniui valyti, t.y. vandeniui, kuris jau yra buvęs apdorotas miesto valymo įrenginiuose. Dėl to šis vanduo dažnai būna chloruotas, tačiau paprastai turi mažiau kitokių priemaišų. Todėl tokio tipo sistemoms paprastai tinka kompaktiški valymo įrenginiai.

Kiekvienas būstas yra unikalus, ir galutinė vandens valymo sistemos įranga turėtų būti nustatoma atsižvelgiant į vandens tyrimus ir norimą našumą. Jei gaunate vandenį iš miesto vandentiekio, labai tikėtina, kad jums reikės mechaninio valymo filtro, o vandens minkštinimo filtras gali būti naudingas, ypač jei naudojate vandens šildymo prietaisus. Be to, vandens minkštinimo filtras gali padėti pašalinti geležies nuosėdas, kurios gali pasitaikyti netgi vandentiekio vandenyje.

Kai vanduo tiekiamas iš individualaus ar kolektyvinio gręžinio, vandens kokybė tampa itin svarbiu veiksniu. Mūsų kompetentingi specialistai, remdamiesi atliktu vandens tyrimu, gali padėti jums pasirinkti optimalią vandens valymo sistemą iš didelio mūsų parduotuvės asortimento.

Galutinėje stadijoje, vandens naudojimo vietoje, rekomenduojama įrengti geriamojo vandens ruošimo sistemą, panašią į tuos, kurie naudojami butams. Kitais atvejais komercinės sistemos yra naudojamos komerciniuose ar pramoniniuose objektuose ir jų veikimo efektyvumas yra didesnis.

Galite pasirinkti centralizuotą arba paskirstytą sistemą. Centralizuota sistema naudoja vieną galingą vandens valymo sistemą, kuri yra vykdoma “tiekimo vietoje”, o vandens minkštinimo ir gryninimo sistemos įrengiamos naudojimo vietose. Paskirstytos sistemos atlieka tik keletą valymo etapų centrinėje vietoje, paliekant vandens kokybės reguliavimą naudojimo vietoje, kad atitiktų poreikius.

Kiekvienas atvejis yra unikalus, todėl galutinė sistemos konfigūracija turėtų būti pritaikyta jūsų konkrečioms sąlygoms ir reikalavimams. Mūsų įmonė siūlo platų produktų asortimentą, kuris leidžia lanksčiai spręsti kiekvieno kliento problemas.”

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top