Mitai apie vandens filtrus ir vandens filtravimą

Mitai apie vandens filtrus ir filtravimą

Mitai apie vandens filtrus ir vandens filtravimą dažnai sukelia painiavą ir neleidžia priimti tinkamų sprendimų, kurie palengvintų ir pagerintų gyvenimą jums ir jūsų namams. Šiame straipsnyje pateiksime 10 pagrindinių mitų apie vandens filtrus ir jų tiekiama vandenį.

1. Vandens filtrui būtini kasmetiniai aptarnavimai

Jeigu įsigijote prasto gamintojo (kinišką) vandens filtrą, tuomet jums reikės kasmetinių aptarnavimų, dėl nekokybiško produkto. Priešingu atveju, amerikiečiu gamybos vandens filtrai nereikalauja jokių kasmetinių aptarnavimų ir tarnauja ilgą laiką!

2. Visi vandens filtrai yra vienodi.

Vandens filtrai labai skiriasi tiek kiekiu vandens, kurį gali išvalyti, tiek išvalymo kokybe. Pavyzdžiui, filtrai, montuojami po virtuvine spintele ir viso namo filtrai, kurie jungiasi prie vandens įvado į namą, yra skirtingos paskirties ir skirtingo filtravimo pajėgumo. Koks yra pats tinkamiausias vandens filtras priklauso nuo konkrečių jūsų poreikių ir vandens šaltinio kokybės.

3. Filtruoti vandenį reikia tik tada, kai jis turi blogą skonį ar kvapą.

Skonis ir kvapas yra tik du vandens kokybės rodikliai. Daugelis kenksmingų teršalų yra bekvapiai ir beskoniai. Pavyzdžiui, nitritai ir nitratai gali viršyti leistinas normas net kelis kartus, bet be specialių vandens tyrimų jų pertekliaus užfiksuoti nepavyks. Geriamo vandens filtrai gali užtikrinti šių paslėptų medžiagų pašalinimą.

4. Turint šulinio vandenį, vandens filtravimas yra nereikalingas.

Tiesa yra priešinga. Šulinio vandenyje gali būti įvairių teršalų, įskaitant bakterijas, chemines medžiagas, organinius junginius, kurie patenka į šulinį per paviršinį vandenį. Norint naudoti šulinio vandenį, jį būtina reguliariai testuoti.

5. Minkštinant vandenį pašalinamos visos naudingos medžiagos, todėl vanduo tampa nesveikas vartojimui.

Mineralai, kurių reikia jūsų organizmui funkcionuoti, iš esmės nėra gaunami iš vandens. Jų gaunate iš maisto. Tokio kaip mėsa, lapiniai žalumynai, daržoves, vaisiai ir t.t. Vandens minkštinimas iš tiesų sumažina mineralų kiekį, bet tik kalcio ir magnio. Šių elementų procentinė dalis vandenyje yra itin maža ir nereikšminga, o visi kiti mineralai, kurie buvo vandenyje, išlieka nepakitę.

6. Vandens filtravimo sistemos yra brangios ir sudėtingos.

Vandens filtrai gali būti įvairių tipų, atitinkančių skirtingus biudžetus ir poreikius. Įprastai juos lengva įrengti, o priežiūra priklauso nuo pasirinkto produkto gamintojo. Pigesni (kiniški) vandens filtrai reikalauja kasmetinių aptarnavimų, nes jie nėra tokie kokybiški, kaip brangesni (amerikietiški). Investavus daugiau iš pradžių, nereikia sukti galvos dėl filtrų eksploatacinių išlaidų, o ilgalaikė nauda sveikatai, sumažėjusios išlaidoms valymo priemonėms, rečiau gendanti buitinė technika (šildymo prietaisai, arbatinukai, indaplovės ir t.t) gerokai viršija pradines investicijas. 

7. Vandens minkštinimo filtrai atlieka tą pačia paskirtį, kaip ir geriamo vandens sistemos

Vandens minkštinimo filtrai ir geriamo vandens sistemų įrengimai yra naudojami skirtingais tikslais. Nukalkinimo filtrai pašalina tik kalcį ir magnį, nes būtent nuo šių elementų susidaro kalkių apnašos ant buitinės technikos prietaisų. Geriamo vandens filtrai šalina žymiai platesnį diapazoną teršalų, įskaitant įvairius cheminius elementus,  bakterijas ir mikroorganizmus.

8. Filtrą būtina keisti kas 3-5 metus.

Tai yra dar vienas mitas apie filtravimo įrengimus. Vandens filtrai yra ilgaamžiai ir juos reikia keisti tik tuomet, kai jie pasidaro neefektyvus. Po kiek laiko reikės keisti vandens filtro užpildą priklauso nuo to, kaip filtras bus eksploatuojamas. Jeigu filtras yra gero, kokybiško gamintojo ir būna tinkamai prižiūrimas, jis gali veikti ir daugiau nei 10-15 metų.

9. Vandens skonis po filtravimo įrengimų tampa blogesnis

Taip, skonis tikrai pasikeičia, nes pasikeičia vandens cheminė sudėtis, bet jis netampa prastesnio skonio. Vieniems žmonėms jis atrodo neskanesnis, kitiems – skanesnis. Net ir stovint tokiam pačiam vandens filtrui dviejose skirtingose vietose, skonis gali skirtis, dėl skirtingų  cheminių elementų, kurie yra vandenyje. Tad pasakymas, jog vandens skonis iš po vandens filtrų tampa blogas yra klaidingas, nes kiekvienas vandens šaltinis yra skirtingas. Taip pat kiekvienas žmogus turi savitą skonį, kas jam patinka ir kas ne. Todėl pasakymas, jog būtent filtruotas vanduo yra neskanus – klaidinga.

10. Užvirinus vandenį yra pašalinami visi teršalai.

Verdant vandenį veiksmingai sunaikinamos bakterijos ir parazitai, kalkės iškrenta į nuosėdas, tačiau nepašalinami cheminiai teršalai, tokie kaip švinas, chloras ar organiniai junginiai. Todėl norint visapusiškai išvalyti vandenį, reikia vandens filtravimo sistemos namui.

BestAquaFilters.com komanda teikia tik patikimus ir veiksmingus vandens filtravimo sprendimus, kurie visiškai atitiktų visus, net ir unikalius klientų poreikius. Puikiai suprantame vandens kokybės svarbą ir jo poveikį jūsų gyvenimui. Būtent todėl mūsų siūlomos filtravimo sistemos yra sukurtos taip, kad pašalintų įvairius teršalus ir užtikrintų galimybę gauti švarų vandenį jūsų namuose be jokių eksploatacinių išlaidų! Neleiskite, kad mitai apie vandens filtrus ir vandens filtravimą klaidintu jus. Kreipkitės į mus dėl nemokamo vandens tyrimo ir konsultacijos ir mes pateiksime optimaliausią variantą rinkoj!

Iškilo klausimų? Susisiekite!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
lt_LTLietuvių kalba
Scroll to Top