Filtravimo užpildas "Pyrolox"

Filtravimo medžiaga Pyrolox – natūrali rūdos iškasena, išgaunama mineralinio mangano dioksido pagrindu, kuri naudojama vandens valymo srityje daugiau kaip 75 metus. Pyrolox – granuliuotas filtravimo užpildas, skirtas pašalinti perteklinius geležies, mangano ir vandenilio sulfido (sieros vandenilio) kiekius. Pyrolox veikia kaip katalizatorius ir išlieka nepakitęs ilgus metus.

Pyrolox veikia tokiu principu: vandenilio sulfidas, geležis, manganas oksiduojasi ir yra sukaupiamos filtravimo įkrovoje. Sukauptos medžiagos periodiškai pašalinimos atbulinio praplovimo metu. Papildomų cheminių medžiagų regeneravimui nereikia. Filtravimo užpildas Pyrolox yra labai tvirtas, turi didelį potencialą, efektyviam veikimui nereikalauja jokių cheminių katalizatorių todėl visiškai saugu naudoti geriamojo vandens ruošimui.

Pyrolox gali būti naudojamas kartu su aeracija, chloravimu, ozonanavimu ir kitais papildomais metodais tais atvejais, kai vandens šaltinyje aptinkami ypač dideli teršalų koncentracijos kiekiai. Chloras ir kiti oksidatoriai pagreitina katalizės reakciją.

Pyrolox – sunki medžiaga, todėl labai svarbu kad būtų teisingai apskaičiuotas filtravimo užpildo ir filtravimo kolonos dydžių santykis. Šiuo atveju teiginys “daugiau filtravimo užpildo yra geriau”, netinka. Filtro regeneravimo metu būtina užtikrinti 35-40% laisvos vietos filtravimo kolonoje, kad Pyrolox filtravimo užpildas turėtų erdvės plėstis, tai užtikrins patikimą veikimą ir ilgą tarnavimo laiką.

Pyrolox privalumai : 

  • filtravimo savybėms atstatyti (regeneruoti) reikia tik reguliaraus atbulinio praplovimo.
  • veiksmingai šalina geležies, sieros junginius ir manganą
  • veikia platesniu PH diapazonu (lyginant su “Birm”)
  • medžiaga yra stipri, ilgaamžiška ir abrazyviškai labai mažai dyla
  • nereikalauja papildomų cheminių medžiagų naudojimo.
Pirkinių krepšelis
Scroll to Top